Wydanie nr 339 / 2023   

 

czwartek, 13 czerwiec 2019 22:18

Ponad 500 aut. Gwiazdy. Super nagrody. Zlot klasyków w Stegnie 2019. Wyróżniony

Napisał

Ponad 500 aut. Gwiazdy TVN Turbo i muzyki rozrywkowej  Super nagrody. A przede wszystkim motoryzacja w najlepszym wydaniu i powrót do przeszłośći. III Zlot klasyków w Stegnie 2019 za nami.

Biwakowali, palili gumę, rozgrzewali silniki. Były pościgi, pokazy, rozmowy o motoryzacji, dużo świetnej muzyki i atrakcji. W Stegnie 1 czerwca odbyła się III edycja klasycznego biwaku ze zlotem zabytkowych, oryginalnych aut, których na codzień nie zobaczymy. Na wydarzenie zaprosił nas Gminny Ośrodek Kultury w Stegnie we współpracy z Elbląskie Klasyki. Całą imprezę poprowadził duet w składzie Patryk Mikiciuk i Adam Klimek z TVN Turbo. Więc było dużo ciekawostek, humoru okraszonego pasją do motoryzacji. W tym roku gwoździem programu była inscenizacja pt. "Ucieczka Najmrodzkiego" przygotowana przez Muzeum Służb Mundurowych oraz  GRH Sojusz. Film z pościgu tutaj Polski Fiat 125p Milicja - MOP 1981.

Oczywiście oprócz luksusowych amerykańskich aut i wszelakich cudów techniki motoryzacji lat ubiegłych na placu przy ul.Jagiełły w Stegnie królowały maluchy, duże fiaty, polonezy, milicyjne auta. Dla uczestników zlotu odbyła się tradycyjnie loteria z super nagrodami. Szczęśliwcy wyjechali ze zlotu starą motorynką.

Na scenie wystąpił zespół Banda i Wanda oraz Lady Killer.

GALERIA ZDJĘĆ 

Fil z pościgu dzięki Polski Fiat 125p Milicja - MOP 1981.

 

 

Skomentuj