Wydanie nr 339 / 2023   

 

sobota, 05 marzec 2022 03:30

Sama wobec ogromu cierpienia. Ciężko chora pani Danusia z Nowego Dworu Gdańskiego potrzebuje naszej pomocy Wyróżniony

Napisał

Sama wobec ogromu cierpienia. Ciężko chora pani Danusia z Nowego Dworu Gdańskiego potrzebuje naszej pomocy

Pani Danuta zmaga się z chorobą nowotworową. Dodatkowo w chwili obecnej zdiagnozowano jej nowotwór złośliwy piersi, stwardnienie rozsiane, chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa, cukrzycę.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich naszych widzów o wsparcie na leczenie i rehabilitację dla pani Danusi. Razem możemy więcej!

Wystarczy tak niewiele. 


Link do  wpłaty

Wspominam siebie sprzed lat i wierzyć mi się nie chce, jak bardzo się zmieniłam. Jak bardzo zmienił mnie los... Z każdą kolejną diagnozą przybywało mi strachu, a sen z powiek spędzało pytanie "co będzie dalej?". Dziś tak bardzo boję się tego "dalej"... Mieszkam sama i choć coraz częściej brakuje mi sił, nie mam do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc. Leki, badania i konsultacje pochłaniają większość mojego budżetu. Zasypiam i budzę się z lękiem. - informuje na "się pomaga" chora nowodworzanka.

Mimo że było mi tak strasznie ciężko, los postanowił wystawić mnie na kolejną próbę. W 2021 roku usłyszałam następną diagnozę — nowotwór złośliwy piersi. W mgnieniu oka rozpoczęłam chemioterapię, najpierw czerwoną, później białą, po nich przeszłam operację i radioterapię. Wskutek leczenia onkologicznego musiałam przerwać przyjmowanie leków na stwardnienie i rehabilitację. Ratując życie, wystawiłam je na niebezpieczeństwo. Czuję się potwornie bezsilna, ale wiem, że nie mogę się poddać! Dlatego proszę, pomóż mi — zwraca się z prośbą pani Danuta.

 

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga

Media

Skomentuj

1 komentarz