Nowy Dwór Gd. Zakończenie roku szkolnego w ZS nr 1 - 23.06.2017
Opublikowano: 24.06.2017
W Zespole Szkół nr 1 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie rozpoczęli wakacje.
-Zdobywajcie szczyty, idźcie naprzód, i nie zapominajcie najpiękniejszych lat swojego życia i wracajcie często do tych chwil pamięcią- mówiła dyrektor Dorota Chojna podczas zakończenia rok…