Wydanie nr 102 / 2021   

 

niedziela, 28 luty 2021 17:28

Zderzenie trzech aut w Tragaminie. Poszkodowani trafili do szpitala. Wyróżniony

Napisane przez
Wypadek Tragamin Wypadek Tragamin

Utrudnienia na DK 55 odc. Malbork - Nowy Dwór Gdański, m. Tragamin. Doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych.  Do szpitala została przewieziona mama z rocznym dzieckiem.

W niedzielę (28 lutego) około godz. 15.35 doszło do zderzenia trzech aut z udziałem 7 osób, na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Tragamin (gmina  Malbork), Wystąpiły utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo. Dwa samochody wylądowały w przydrożnym rowie. 

Wszyscy kierowcy i ich pasażerowie opuścili samochody o własnych siłach, ale kilka osób uskarżało się na urazy. 

Pozostali uczestnicy zdarzenia drogowego odmówili transportu do jednostek ochrony zdrowia i hospitalizacji – informuje dyżurny operacyjny stanowiska kierowania KP PSP Malbork.

W działaniach brały udział dwa zastępy z JRG Malbork i jeden zastęp z OSP Lasowice Wielkie, a także trzy patrole policji i dwie ekipy pogotowia ratunkowego.

Utrudnienia trwały około dwóch godzin. Policja będzie teraz wyjaśniała okoliczności zdarzenia. 

Aktualizacja

Ponad 3 godziny policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 55 w pobliżu miejscowości Tragamin. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta kierująca lancią zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z nadjeżdżającym mercedesem, a następnie z jadącą za nim skodą. W wyniku zderzenia lancia i mercedes wpadły do przydrożnego rowu. Sprawczyni wypadku i jej dwóch pasażerów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i skupienie na drodze!

W niedzielę (28 lutego br.) około godziny 15.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 55 w pobliżu miejscowości Tragamin. Natychmiast na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, podczas gdy strażacy pomagali uwolnić się poszkodowanym z zakleszczonych samochodów.  Mundurowi przesłuchali świadków, sporządzili oględziny i kierowali ruchem. Technik kryminalistyki zebrał ślady i sporządził dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 31-letnia kobieta kierująca lancią, jadąc w kierunku Malborka, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na lewy pas drogi i czołem pojazdu zderzyła się z nadjeżdżającym mercedesem, a następnie z jadącą za nim skodą.
 
W wyniku zderzenia lancia i mercedes wpadły do przydrożnego rowu. W tym zdarzeniu obrażenia odniosła kierująca lancią oraz jej dwoje pasażerów - 57-letnia kobieta i 14-miesięczne niemowlę, którzy zostali przewiezieni do szpitala.  Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości wszystkich  kierujących, które wykazało, że byli trzeźwi. Teraz śledczy na podstawie zebranej dokumentacji szczegółowo będą wyjaśniać, jakie były przyczyny i okoliczności tego wypadku.
Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o szczególnie ostrożną jazdę. Piękna pogoda sprzyja weekendowym wycieczkom i sprawia, że ruch na drogach jest coraz większy.  Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz skupienie swojej uwagi na tym, co dzieje się na jezdni, przekłada się wprost na wzrost bezpieczeństwa wszystkich uczestników.
wypadek tragamin5
wypadek tragamin
wypadek tragamin1
wypadek tragamin3
wypadek tragamin4
wypadek tragamin6
wypadek tragamin7
wypadek tragamin8
wypadek tragamin9
Previous Next Play Pause

 

Skomentuj

Facebook

Galeria Artykułów

Nowy Dwór Gd. 28-latek został ugodzony nożem.
Czołowe zderzenie autobusu z osobówką na "55". Nie żyje 39-latek. Malbork- 27.07.2019
Pijany kierowca staranował 2 zaparkowane auta w centrum. Miał 2 promile.
Cedry Małe. Wypadek na S7. Samochód osobowy najechał na auto obsługi technicznej drogi.
Gmina Stegna. Remont zabytkowej kapliczki w Żuławkach zakończony.
Wilki zawędrowały na Żuławy? Widziano trzy osobniki przy S7.
Powiat Nowodworski. Zaopiniowano projekt koncepcyjny dotyczący przebudowy mostu w Tujsku.
Ponad 500 aut. Gwiazdy. Super nagrody. Zlot klasyków w Stegnie 2019.
Wyniki wyborów w Sołectwie Tujsk.
Tujsk. Zajęli trzecie miejsce w Polsce w konkursie Energi. Nagrody i czek na 10 tysięcy.
27 Finał. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Sztutowie.
Wyniki wyborów w Sołectwie Jantar.


joomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl