Przejdź do głównej treści

Zakończenie roku szkolnego w Szkole podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gd.

Opuplikowano 22.06.2024 17:03

W Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się zakończenie roku szkolnego klas VIII, podczas którego Burmistrz Jacek Michalski wręczył nagrody i stypendia za wybitne osiągnięcia.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII. Podczas tej ważnej uroczystości, Burmistrz Jacek Michalski wręczył listy gratulacyjne oraz stypendia artystyczne, sportowe, a także za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Szczególne gratulacje należą się absolwentce Lenie Grzesiowskiej, która uzyskała nagrodę Burmistrza za najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2023/2024.

Cieszymy się z licznych osiągnięć sportowych uczniów SP 2 w mijającym roku szkolnym i życzymy im dalszych sukcesów. Absolwentom życzymy trafnego wyboru szkoły średniej, a wszystkim pozostałym uczniom spokojnych i bezpiecznych wakacji.

 

Previous Next Play Pause
 
fot. Gmina Nowy Dwór Gd.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane