Uroczyste pożegnanie absolwentów Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim z wręczeniem Stypendiów Starosty Nowodworskiego

W Zespole Szkół w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów na czterech kierunkach, którzy otrzymali Stypendia Starosty Nowodworskiego za wysokie wyniki w nauce i egzaminach zawodowych.
W Zespole Szkół w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów na kierunkach: Technik obsługi turystycznej, Technik informatyk, Technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Technik mechanik.
W wydarzeniu uczestniczyli Starosta Jacek Gross oraz Wicestarosta Barbara Ogrodowska, którzy wręczyli absolwentom Stypendia Starosty Nowodworskiego za ich wysokie wyniki w nauce oraz bardzo dobre wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
To dla nich ważny moment, który kończy etap edukacji w szkole i otwiera nowe możliwości na rynku pracy.




































