Przejdź do głównej treści

Uroczyste zakończenie nauki maturzystów w LO w Nowym Dworze Gdańskim - rozdanie stypendiów i wyróżnień

Opuplikowano 29.04.2023 20:34

W Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się uroczystość zakończenia czteroletniej nauki maturzystów, którzy otrzymali Stypendia Starosty Nowodworskiego za swoje osiągnięcia.

Wczoraj (29.04.2023 r) w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się uroczyste zakończenie czteroletniej nauki tegorocznych maturzystów. Starosta Jacek Gross wraz z Wicestarostą Barbarą Ogrodowską uroczyście wręczyli jedenastu absolwentom Stypendia Starosty Nowodworskiego, dziesięciu uczniom za wysokie wyniki w nauce oraz jednej uczennicy za wybitne osiągnięcia sportowe.

Stypendium Starosty Nowodworskiego za wysokie wyniki w nauce otrzymali.

1. Olga Nycnerska
2. Kinga Ponikowska
3. Mikołaj Grzesiowski
4. Marta Molenda
5. Hubert Kowalski
6. Marta Pawłowska
7. Patrycja Król
8. Julia Szczotka
9. Zuzanna Pajkowska
10. Julia Rybałow
 
Stypendium Starosty Nowodworskiego za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymała Zuzanna Kuśnierek.

Serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia tegorocznym maturzystom!

 

Previous Next Play Pause
fot. Starostwo Powiatowe Nowy Dwór Gd.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane