Przejdź do głównej treści

Stegna. Podziękowania dla sołtysów za pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Opuplikowano 23.02.2023 22:04
Robocze spotkanie sołtysów z włodarzami Gminy Stegna było okazją do złożenia podziękowań sołtysom za ich pracę dla mieszkańców gminy.
 
23 lutego Wójt Gminy Stegna Pani Ewa Dąbska wraz z pracownikami Urzędu spotkała się z sołtysami. Tematem były bieżące sprawy samorządu, przedstawiono również informacje ważne dla rolników i mieszkańców wsi.
 
Korzystając z okazji Pani Wójt złożyła życzenia sołtysom oraz pogratulowała Pani Agnieszce Górskiej, sołtys sołectwa Junoszyno, długoletniej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

 

 

Previous Next Play Pause
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane