Przejdź do głównej treści

Opłatek, życzenia i kolęda na sztutowskiej Wigilii

Opuplikowano 23.12.2022 1:24

W Sztutowie mieszkańcy spotkali się na Wigilii.

Ze względu na pogodę świąteczne spotkanie odbyło się w sztutowskiej bibliotece. 21 grudnia br., mieszkańcy spędzili wspólnie czas w miłej, serdecznej atmosferze dzieląc się opłatkiem i śpiewając kolędy. Nie zabrakło życzeń i świątecznego poczęstunku.

 

Previous Next Play Pause
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane