Sportowa Licealiada w tenisie stołowym w Zespole Szkół.
Opuplikowano 19.11.2022 23:25

W Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim w ramach Licealiady odbył się Półfinał Wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
W zawodach udział wzięli mistrzowie powiatów: malborskiego, sztumskiego, kwidzyńskiego i nowodworskiego. W kategorii dziewcząt reprezentacja Zespołu Szkół w składzie: Pakula Weronika, Pakula Wioletta, Ryło Ola, Wójcik Nikola - zajęła 4 miejsce
drużyna chłopców w składzie: Świątek Karol, Łoś Dominik, Stopa Gracjan po zwycięstwach z ZS Sztum 3:1, I LO Malbork 3:1, i porażce 0:3 z CKZiU Kwidzyn zdobyli 2 miejsce.














