Spotkanie Wójta z działaczami Klubu Bałtyk Sztutowo.
Opuplikowano 25.10.2022 21:00

Na zaproszenie Wójta Gminy Sztutowo Roberta Zielińskiego Urząd Gminy odwiedzili przedstawiciele i działacze Klubu Bałtyk Sztutowo. Okazją do spotkania było podsumowanie współpracy z Gminą Sztutowo, w tym podziękowania i nowe pomysły na działanie klubu.
-życzymy Waszym zawodnikom, tym młodszym i tym starszym samych sukcesów na boisku - życzy sukcesów Urząd Gminy w Sztutowie.
Wójt otrzymał od przedstawicieli dres piłkarski, z zaproszeniem na rozgrywki.







