Przejdź do głównej treści

Spotkanie Wójta z działaczami Klubu Bałtyk Sztutowo.

Opuplikowano 25.10.2022 21:00
Na zaproszenie Wójta Gminy Sztutowo Roberta Zielińskiego Urząd Gminy odwiedzili przedstawiciele i działacze Klubu Bałtyk Sztutowo. Okazją do spotkania było podsumowanie współpracy z Gminą Sztutowo, w tym podziękowania i nowe pomysły na działanie klubu.
 
-życzymy Waszym zawodnikom, tym młodszym i tym starszym samych sukcesów na boisku - życzy sukcesów Urząd Gminy w Sztutowie.
Wójt otrzymał od przedstawicieli dres piłkarski, z zaproszeniem na rozgrywki. 


Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane