Przejdź do głównej treści

IV Piknik Rodzinny ,,Na zdrowie" Smacznie i kolorowo w Sztutowie.

Opuplikowano 21.09.2021 7:44

W minioną sobotę w Szkole w Podstawowej w Sztutowie odbył się IV Piknik Rodzinny ,,Na zdrowie".

W szkole w Sztutowie odbył się czwarty już festyn rodzinny "Na zdrowie". Tradycyjnie promowano zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia. Rodzice przygotowali mnóstwo zdrowych potraw z warzyw i różnego rodzaju owoców oraz herbatki ziołowe. Oprócz zdrowego jedzenia przygotowano dla dzieci mnóstwo atrakcji sportowych tj strzelanie z łuku, zabawy w hiperblokach na dywanie interaktywnym, można było zagrać w ping ponga, tor przeszkód, klocki. Festyn wsparła pani pielęgniarka, która dysponowała analizatorem ciała oraz dokonywała pomiaru ciśnienia. Pan Białobrzeski poprowadził zajęcia taneczne. Było zdrowo kolorowo i smacznie. 
-Niezawodni rodzice, nauczyciele, panie z obsługi oraz uczniowie przygotowali smaczne, zdrowe posiłki oraz stoiska z atrakcjami, nie obyło się również bez występów artystycznych.  Jak zawsze było rodzinnie i wesoło. Zgromadzone datki, ponad 7000 zł, zostaną przeznaczone na wsparcie uczniów w zbieraniu funduszy na budowę szkolnego radiowęzła- 
 -mówi dyrektor Szkoły Podstawowej w Sztutowie Sylwia Owsińska.
 
Previous Next Play Pause
fot. Bożena Nowak
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane