Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół.

Opuplikowano 3.09.2021 20:18

 Pierwszy dzwonek w Zespole Szkół. Z tej okazji odbyła się uroczystość rozpoczynająca naukę w roku szkolnym 2021/22. 

Uroczystość z uwagi na bezpieczeństwo sanitarne związane z epidemią było mocno okrojone. Na sali jedynie przebywała młodzież z pierwszego roku przystępująca do nauki. Klasy kontynuujące naukę spotkały się z wychowawcami w salach szkolnych. 

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego młodzieży i wychowawcom  przekazał obecny na uroczystości starosta nowodworski Jacek Gross oraz pani dyrektor szkoły pani Ewa Pichola. Wśród gości uczestniczących w uroczystości udział wzięli także wicestarosta  Barbara Ogrodowska oraz radny powiatowy Marcin Głowacki.

 

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane