Święto odzyskania Niepodległości w Sztutowie. Maszerowali z biało-czerwoną.
Opuplikowano 18.11.2019 10:55

Święto odzyskania Niepodległości w Sztutowie. Maszerowali z biało-czerwoną. Młodzież szkolna, przedstawiciele Gminy Sztutowo oraz mieszkańcy przeszli ulicami Sztutowa z biało-czerwoną flagą świętując obchody Dnia Niepodległośći.
https://www.youtube.com/watch?v=aegjO3Vtx7k






















































