Przejdź do głównej treści

Święto odzyskania Niepodległości w Sztutowie. Maszerowali z biało-czerwoną.

Opuplikowano 18.11.2019 10:55

Święto odzyskania Niepodległości w Sztutowie. Maszerowali z biało-czerwoną. Młodzież szkolna, przedstawiciele Gminy Sztutowo oraz mieszkańcy przeszli ulicami Sztutowa z biało-czerwoną flagą świętując obchody Dnia Niepodległośći.

https://www.youtube.com/watch?v=aegjO3Vtx7k

Previous Next Play Pause

 

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane