Przejdź do głównej treści

 Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Stegnie po remoncie, oddana do użytku.

Opuplikowano 5.11.2019 0:02

Po długotrwałym remoncie gabinety przychodni zmieniły całkowicie swój wygląd, nowoczesne wyposażenie i wprowadzone rozwiązania przestrzenne pozwolą na lepszą komunikację, a oczekiwanie na wizytę u lekarza będzie odbywało się w bardziej komfortowych warunkach.

W uroczystym otwarciu Przychodni uczestniczyli m.in. Starosta Powiatu Malborskiego Mirosław Czapla, Wicestarosta Powiatu Malborskiego Waldemar Lamkowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki Marek Szczypior, Członek Zarządu Spółki Zbigniew Dackiewicz, Etatowy Członek Zarządu Piotr Szwedowski, zastępca Wójta Gminy Stegna Tomasz Gajewski, Prokurent ZGK Jerzy Bielawski, Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku Paweł Chodyniak, Dyrektor ds.medycznych Ewa Karamon, Dyrektor Szpitala w Nowym Dworze Gdańskim Bogdan Kułakowski.

Previous Next Play Pause
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane