Przejdź do głównej treści

Wzięli udział w akcji "Szkoła pamięta" zapalili znicze w Kl Stutthof.

Opuplikowano 28.10.2019 10:47

W ramach tego działania uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami złożyli kwiaty i zapalili znicze pod Pomnikiem Walki i Męczeństwa w KL Stutthof.

 

Previous Next Play Pause
żródło: szkoła podstawowa jantar

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane