Jesienne nostalgie. Koncert wspomnień, udany wieczór i skrzypce.
Opuplikowano 21.10.2019 18:18

"Jesienne nostalgie" w oprawie nastrojowych świec i skrzypiec, przy kawie i ciastku, odbyły się w piątek 18 pażdziernika w Gminnym Ośrodku Kultury w Stegnie. Na scenie wystąpiły dzieci i młodzież ze szkół z Gminy Stegna w kolorowych i róznorodnych strojach nawiązując do twórczości polskich artystów w koncercie wspomnień.
W wykonaniu uczniów usłyszeliśmy aranżacje piosenek Anny Jantar, Marka Grechuty, Grzegorza Ciechowskiego. Wyjątkowy koncert na skrzypcach wykonał dla licznie zgromadzonej publicznośći Roman Chojnacki. Podczas wieczoru nagrodzono najlepsze prace w konkursie fotograficznym.
Więcej w materiale wideo wyjaśnia Wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska oraz animatorka kultury z GOK w Stegnie Paulina Fortas.
https://www.youtube.com/watch?v=C-c-TUS1vfk
https://www.youtube.com/watch?v=xSILELXtpK0







