Przejdź do głównej treści

Zdrowo, smacznie, kolorowo i wesoło na pikniku szkolnym w Sztutowie.

Opuplikowano 2.10.2019 19:10

28 września odbył się w szkole podstawowej w Sztutowie III Piknik Rodzinny ,,Na zdrowie". Nie zawiedli  rodzice, nauczyciele, panie z obsługi oraz uczniowie. Było zdrowo, smacznie, kolorowo, gwarnie i wesoło.

Previous Next Play Pause
fot. Bożena Nowak
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane