Zdrowo, smacznie, kolorowo i wesoło na pikniku szkolnym w Sztutowie.
Opuplikowano 2.10.2019 19:10
28 września odbył się w szkole podstawowej w Sztutowie III Piknik Rodzinny ,,Na zdrowie". Nie zawiedli rodzice, nauczyciele, panie z obsługi oraz uczniowie. Było zdrowo, smacznie, kolorowo, gwarnie i wesoło.