Przejdź do głównej treści

Stegna. Wręczenie nagród w konkursie pn. „Makulaturę Dasz-Nagrodę Masz”- edycja 2019

Opuplikowano 12.06.2019 13:03

Wręczenie nagród w konkursie pn. „Makulaturę Dasz-Nagrodę Masz”- edycja 2019

W dniu 4 czerwca 2019r. w Urzędzie Gminy w Stegnie Pani Wójt Ewa Dąbska oraz Pan Marcin Cejer Prezes Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych z Tczewa uroczyście wręczyli nagrody (elektryczna hulajnoga, piłki, powerbanki, gry, słodycze, itp ), laureatom IV Gminnego Konkursu Ekologicznego pn. „Makulaturę Dasz-Nagrodę Masz”- edycja 2019

Nagrodę specjalną w kategorii „UCZEŃ” zdobył Alexander Rzeszutek – uczeń ze Szkoły Podstawowej w Jantarze, zbierając blisko 5 ton makulatury.

Nagrodę specjalną w kategorii „SZKOŁA” zdobyła Szkoła Podstawowa w Jantarze.

Łącznie zebrano 9 165 kg.

Laureaci konkursu:

1) Szkoła Podstawowa w Jantarze:

I miejsce – Alexander Rzeszutek

II miejsce- Hanna Masternak

III miejsce – Maja Cysarczyk

2) Gimnazjum w Mikoszewie I miejsce – Maciej Borowiec

II miejsce- Krzysztof Brojek

III miejsce – Oliwier Demidiuk

3) Zespół w Szkół w Tujsku I miejsce – Laura Jastrzębska

II miejsce – Zofia Otfinowska

III miejsce – Oskar Żwirek

4) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy I miejsce – Tymon Makowski

II miejsce – Michalina Czerwińska

III miejsce – Mateusz Łuczak

5) Zespół w Szkół w Stegnie I miejsce -Karol Swajda

II miejsce – Oliwia Matusiewicz i Marcelina Jędruszak

III miejsce – Aleksandra Syroka i Klaudia

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku. Warto wziąć w nim udział, ponieważ na zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody.

https://www.youtube.com/watch?v=GZ5Ngcv2hPI

Previous Next Play Pause
Zdjęcia: Marcin Wolski www.eonmw.pl,

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane