Przejdź do głównej treści

Egzaminy zakończone. Uczniowie mogą teraz odpocząć i nabrać sił do dalszej nauki.

Opuplikowano 17.04.2019 21:32

Egzaminy gimnazjalne i ośmioklasistów zakończone. Uczniowie mogą teraz odpocząć i nabrać sił do dalszej nauki. Nie było łatwo tym bardziej że egzaminy odbywały się w tle trwającego strajku. Dyrektorzy szkół mieli też trudne zadanie, bo byli odpowiedzialni za zorganizowanie i prawidłowe przeprowadzenie egzaminów.  Zapytaliśmy uczniów z Tujska, Sztutowa, Stegny oraz Nowego Dworu Gdańskiego jak im poszło. Informacji też udzieliła pani dyrektor Sylwia Owsińska ze szkoły w Sztutowie.

https://www.youtube.com/watch?v=iuOu_kcwD9I

https://www.youtube.com/watch?v=zrN95836Gys

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane