Inicjatywa uczniów z Jantara. Pomagają przetrwać zimę podopiecznym "Iskierki"
Opuplikowano 16.01.2019 15:50

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jantarze wzięli udział w akcji, mającej na celu poprawę warunków zwierząt, znajdujących się pod opieką Nowodworskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "iskierka".
W poniedziałek 14 stycznia w placówce odbył się finał akcji pod hasłem "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę ", a uczniowie przekazali zebraną karmę dla psów Jarosławowi Dywizjuszowi.







